Fešáci, co?
Jo, to my byli vždycky!
Slavit budeme od 19:00 v restauraci Zelený dvůr v Březiněvsi,
Na Hlavní 23, Praha 8 - Březiněves >>> mapa <<<
Doufáme v účast celé rodiny a všech vás kamarádů, přátel a blízkých - s oznámením jste dostali zvací kartičku. Když přijdete, bude to pro nás sám o sobě dar. Jídla a pití bude hojnost, víno a pivo poteče neomezeným proudem ;-) Budeme grilovat, křepčit a dobře se mít... Přijít můžete po sedmé kdykoli, odejít jakbysmet...kdo co vydrží :) Pozor, účast je nutno potvrdit kvůli panu šéfkuchaři!
Co nikoho nesmí ani napadnout, je unášet nevěstu (natožpak ženicha)!
(Jinak bude dotyčný nadosmrti v nemilosti!!!)
Doprava: Do Březiněvsi jezdí od metra Ládví takovéhle sobotní spoje a dostanete se, v případě nutnosti, dokonce snadno i zpět. Zastávka je na hlavní, jen skok od hostince. Pokusíme se ještě zajistit speciální "shuttle car" Ládví <-> oslava.
Spojení autem je snadné - pokračujete po magistrále od města přes Holešovice a kolem Střížkova a Proseka, minete sjezdy na Letňany, Ďáblice i Čakovice a pak už sjedete přímo doprava do Březiněvsi. Jak adresa napovídá, samotný podnik nebude těžko najít. Parkovat se dá po celé vesnici bez problémů.
Ubytování: Přímo v objektu hostince je hezký penzión s dvoulůžkovými pokoji za 1400 Kč nebo 4-lůžkovými apartementy za 2200 Kč. Březiněves dále skýtá i kemp, kde se najdou velmi přijatelné pokojíky s povlečenými postelemi okolo 200 Kč za osobu (nedejte se zmást vyšší cenou uvedenou na stránkách :), případně ve stanu v podstatě zadarmo. Ubytování si buď můžete rezervovat sami nebo přes nás - dejte nám vědět spolu s potvrzením účasti.
domů | k obřadu... | účast | !!! FOTKY !!! | svatební dary | a co dál?